نامه ای از نسل جوان

 سلام آقای اسفندیاری،خسته نباشید

می تونم ادعا کنم که من نماینده عده ای از جوان های ایرانی هستم که در اوضاع آشفته فکری و عقیدتی هم سن و سال های خودشون و سردرگم از اینهمه دین و فلسفه و روش زندگی که داره بهشون تحمیل میشه کورکورانه و بدون هیچ تکیه گاهی سعی میکنن به دنبال اون راه درست باشند. اون روشنایی رو پیدا کنن .کمی به ابهامات و سوالات ذهنشون سامان بدن و در این جامعه بتونن با اعتماد به نفس بیشتری زندگی کنن و حتی بتونن برای پیشرفت فرهنگی جامعه مفید باشن.
متاسفانه چند قسمت اول مستندتون رو از دست دادم یعنی از پخش اون بی اطلاع بودم .و مثل هر اتفاق پرحکمت دیگه ای اتفاقی با مستندتون برخورد کردم. دیدن آدم های ساده و شنیدن بخشی از زندگیشون و احساس معنوی و بی ریایی که القا می کردند و درک گسترش جهانی اسلام که باعث می شه دید وسیع تری بدست بیاریم و کمی فراتر از دنیای پر از غفلت و ریا و جعلی خودمون روببینیم. همه اینها باعث شد فوق العاده به مستندتون علاقه مند بشم. همیشه حرف های تازه مسلمان ها برام مهم و جذاب بوده و مستندهای زیادی از این دست دیدم اما مستند شما با سادگی تمام در همه چیز،در تصاویر، شکل روایت، معرفی شخصیت (به صورتی قابل باور و نه ماورایی) و مخصوصا دوبله نبودن کارتون خیلی تاثیر گذار بود.و برای اولین بار وادارم کرد که با تمام وجود از سازنده اش تشکر کنم.
فکر می کن اصلا نتونستم احساسم نسبت به این مستند رو بیان کنم فقط میتونم بابت این کار ارزشمند ازتون تشکر می کنم.این کار روشنایی ای بود که من رو به دنبال خودش کشوند.
خدا قوت
 
فاطمه خدایی
/ 0 نظر / 16 بازدید