خبرگزاری فارس: مخاطبان بسیاری خواهان تکرار «جهانشهری ها» هستند

خبرگزاری فارس در خبری پیرامون مجموعه «جهانشهری ها» که در صفحه اول سایت این خبرگزاری و نیز در صدر اخبار فرهنگی و اخبار رادیو تلویزیون انعکاس یافته نوشت:

تا به حال 7 قسمت از این مستند به روی آنتن رفته و با استقبال بسیاری از سوی بینندگان مواجه شده است. مخاطبان بسیاری خواهان تکرار این مستند از شبکه‌های دیگر تلویزیون هستند.

این خبرگزاری بخشی از گفتگوی تفصیلی با کارگردان «جهانشهری ها» را نیز در این خبر منتشر کرده است. متن کامل این گفتگو در روزهای آینده منتشر خواهد شد. نخستین خبر فارس درباره ی «جهانشهری ها» به شرح زیر است:

در گفت‌وگو با فارس عنوان شد
شیعیان آمریکای لاتین در سری جدید «جهان‌شهری‌‌ها»

خبرگزاری فارس: کارگردان مجموعه مستند «جهان‌شهری‌ها» گفت: سری دوم این مجموعه با روایت‌هایی از شیعیان آمریکای لاتین طی چند ماه آینده از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

«شهاب اسفندیاری» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس با اعلام این خبر گفت: سری دوم این مجموعه نیز مانند سری اول آن در حدود 14 قسمت ساخته خواهد شد.

وی درباره موضوعاتی که در سری دوم به آن پرداخته خواهد شد، اظهار داشت: این مجموعه مستند، یک مقوله جدایی است که طی چند ماه آینده و با پایان مراحل تدوین پخش خواهد شد.

اسفندیاری تصریح کرد: این سری فقط به آمریکای لاتین می‌‌پردازد. در حقیقت ساخت سری اول با توجه به سفر و همراهی ما با آقای «سهیل اسعد» به کشورهای آمریکای لاتین شکل گرفت.مخاطبان ما آقای اسعد را در قسمت اول دیده‌اند.

اسفندیاری عنوان داشت: در سری اول ما فقط با اسعد آشنا شدیم در حالی که در سری جدید و در ادامه با او همراه می‌شویم و در منطقه لاتین هم با مسلمانان و هم کشورها و مناطق تاریخی آنجا آشنا می‌شویم.

به گزارش فارس، مجموعه مستند «جهان‌شهری‌ها» در 14 قسمت ساخته شده و در حال حاضر از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

تا به حال 7 قسمت از این مستند به روی آنتن رفته و با استقبال بسیاری از سوی بینندگان مواجه شده است. مخاطبان بسیاری خواهان تکرار این مستند از شبکه‌های دیگر تلویزیون هستند.

/ 2 نظر / 11 بازدید
وافى

خوشحالم كه سري ِ دومي هم در كاره.. پيشنهاد ميدم دي وي دي ِ سري اول رو بعد از اتمام، بيرون بديد! من خودم تمام قسمت‌ها رو ضبط كردم و ميخوام با توجه به جمعي از طلاب كه در اطراف‌مو هستن اونها رو پخش كنم تا هركس هم نديده، ازش مستفيض بشه.. + عميقاً خسته نباشيد ميگم و بهتون غبطه مي‌خورم! ياعلي../

asma

man chan bar be in site oomadam ta payam bezaram ama nemidoonam chera sabt nemishe shoma safheye facebook hasm darin age facebook bashe ham kolli oonja havadar khahin dasht va kheyliya ba in barname ashna mishanaaaaaaa barnamatoon fogholadast ma too iran chejuri mosalmoonim oona ro bebin cheghadr paybandan chera ma iraniya inghadr darim az farhangemoon dur mishim?