کمپین یک میلیون تلفن برای تکرار جهانشهری ها!

بالاخره قسمت اول مجموعه «جهانشهری ها» طبق اعلام قبلی و رأس ساعت مقرر پخش شد. همین هم جای شکر فراوان دارد. امید که ادامه پخش هم با همین نظم و ترتیب و بدون مشکلات و آفات و بلیات پیش رود.

از پیام های تبریک و تشکر سران کشورها، شیوخ منطقه، وزراء و وکلا و سفراء و مقامات لشکری و کشوری و بالاخص مردم شریف ایران، خاصه دوستان و آشنایان دور و نزدیک، کمال سپاس و امتنان خود را ابراز می داریم. 

اطلاع رسیده که هسته های اولیه «باشگاه هواداران جهانشهری ها» امشب در برخی مناطق کشور تجمعاتی برگزار کرده اند. مهمترین اقدام اعضای این جنبش خودجوش مردمی، راه اندازی «کمپین یک میلیون تلفن» برای تکرار پخش برنامه «جهانشهری ها» است. برخلاف بسیار برنامه های مشابه، «جهانشهری ها» در روز بعد از پخش تکرار ندارد. در این کمپین افراد به روابط عمومی صدا و سیما (162) تلفن می زنند و مصرانه درخواست خود جهت تکرار برنامه «جهانشهری ها» را اعلام می دارند.

یکی از اعضای این کمپین در گفتگو با خبرنگار ما گفت: «با توجه به اینکه قسمت های بعدی این برنامه به زبان انگلیسی و با زیرنویس فارسی بوده و دنبال کردن زیر نویس ممکن است برای برخی مخاطبان دشوار باشد، تکرار چنین برنامه ای بیش از دیگر برنامه ها ضرورت دارد.» این فرد از چگونگی اطلاع یافتن خود از زیرنویس داشتن قسمت های بعد توضیحی نداد. 

اما یکی از دست اندرکاران این برنامه به خبرنگار ما گفت: «همین که برنامه ما در میان آن همه برنامه فاخر و جذاب دیگر شبکه امکان پخش یافته جای صد شکر و سپاس دارد و بیش از این اگر برنامه پخش شود جای این نگرانی هست که ما چشم بخوریم».

/ 1 نظر / 20 بازدید
امیر

نه تنها در "برخی مناطق کشور"، بلکه خبر ندارید در بلاد کفر چه کمپینهای خودجوشی تشکیل شده - سر ساعت پخش خیابانهای ناتینگهام خلوت می شود من هم بهمراه یکی از قهرمانان قسمتهای بعدی سریال می خواهیم تهدید کنیم که تا موفقیت این کمپین از حضور در سر کار خودداری می کنیم. (البته من هم توضیح نمیدهم چطور فهمیدم ایشان از قهرمانان سریال خواهند بود)