جهانشهری ها در هفته‌نامه سروش

هفته نامه سروش در شماره اخیر خود (1558، 25 آذر 1391) چهار صفحه به مجموعه مستند «جهانشهری ها» اختصاص داده است. در این شماره گفتگوهایی با کارگردان و تهیه کننده «جهانشهری ها» منتشر شده است. روی جلد این شماره سروش نیز تیتر: «احیای دین فراتر از مرزهای ملیتی: گفتگو با سازندگان جهانشهری ها» دیده می شود.

در صفحه 24 و 25 این شماره گفتگو با شهاب اسفندیاری کارگردان «جهانشهری ها» منتشر شده است. تیتر «ملیت به تنهایی عامل تفاخر نیست» برای این گفتگو انتخاب شده است.

در صفحه 26 و 27 نیز گفتگو با میثم حلاجان تهیه کننده برنامه دیده می شود. تیتر این گفتگو نیز جمله ای بسیار فروتنانه از جناب تهیه کننده است. ایشان فرموده اند: «تولید جهانشهری ها برایم مثل حضور در دانشگاه بود». عکس های هیجان انگیزی از تهیه کننده و کارگردان نیز در این شماره سروش منتشر شده است. هفته نامه «سروش» را می توانید از روزنامه فروشی های معتبر تهیه فرمایید.

/ 1 نظر / 45 بازدید
zohre

در جواب جمله فروتنانه جناب تهیه کننده : تدوین جهانشهری ها برای تدوینگر به مانند امتحان اخر ترم بود. هر چقدر این کتاب را ورق می زدی تمام نمی شد! امیدوارم تدوینگر نمره قبولی را گرفته باشد ![اضطراب]